Apie ūkį

Maitinkimės sveikai ir naudingai

DIDŽIAUSIAS LIETUVOJE IR BALTIJOS ŠALYSE A.D. ĖMUŽYTĖS EKSKLIUZYVINIS EKOLOGINIS OŽKŲ ŪKIS GRICIŪNUOSE

Tai vienas garsiausių vardų tarp ekologiškos produkcijos gamintojų Lietuvoje. Svajonę ūkininkauti taip, kaip kadaise ūkininkavo jos seneliai ir proseneliai, ūkininkė Dalia Ėmužytė ekologiniame ožkų ūkyje realybe pavertė per 20 metų.  Šiandien ūkis yra didžiausias ekologinis ožkų ūkis ir veislynas, turintis daugybę sertifikatų ir apdovanojimų. Ūkininkės ekologiniame ožkų ūkyje gaminami sūriai garsėja visoje šalyje, jos gaminamų sūrių ragavo svečiai iš daugybės užsienio šalių.

Šiame ūkyje gaminama apie 70 rūšių įvairių sūrių. Jie tinka įvairiems patiekalams, salotomis ar su medumi. Yra desertinių, su pelėsiais, su kanapėmis, fermentinių ar šviežių. Dalis šių sūrių įteisinti kaip tautinis paveldas. Be ožkų pieno produktų, siūloma ir dietinė ožkų mėsa.

Ūkyje veikia ožkų produkcijos parduotuvė, vyksta edukacinės ekskursijos, degustacijos.

ŠIRVINTŲ GATVĖ NR.1, GRICIŪNŲ KAIME, JAUNIŪNŲ SENIŪNIJOJE, ŠIRVINTŲ RAJONE, (LT-19154 – tik 26 km nuo Vilniaus)

Važiuoti A2 greitkeliu Vilnius – Panevėžys, pasukti į Maišiagalos žiedą, iš jo – į Širvintas senuoju plentu. Pavažiavus 3 km į kairę bus rodyklė „Griciūnai – 1 km“. Ten ir rasite Dalios Ėmužytės ožkų ūkį su ožkomis, žirgais, naminiais paukščiais ir triušiais, žuvingais tvenkiniais, grybingais ir uogų pilnais miškais – tikra palaima šeimoms su vaikais ir pritrenkianti atrakcija užsienio turistams.

Mob. tel. 8623 96070 El. paštas: a.emuzyte@gmail.com